Nk join

Sejarah penubuhan Kelab Pemilik Alza Malaysia.
Post Reply
Razlynn24
Newbie
Newbie
Posts: 2
Joined: Sun May 14, 2017 7:25 pm

Nk join

Post by Razlynn24 » Mon Jun 19, 2017 10:30 pm

Assalamualaikum. .how nk join MAC?

tunizam
Newbie
Newbie
Posts: 3
Joined: Tue Feb 07, 2017 7:37 pm
Location: Selangor
Sex: Male

Re: Nk join

Post by tunizam » Thu Jun 22, 2017 2:02 pm

Razlynn24 wrote:
Mon Jun 19, 2017 10:30 pm
Assalamualaikum. .how nk join MAC?
Boleh tau lokasi anda..Boleh hubungi Majlis Tertinggi Zon berhampiran lokasi tempat tinggal anda...
_________________________________________________________
tunizam
MAOC 0091
MRC 012
TDM R292

User avatar
kikumaru
Moderator
Moderator
Posts: 109
Joined: Tue Feb 07, 2017 1:39 pm
Location: Shah Alam, SELANGOR
Sex: Male

Re: Nk join

Post by kikumaru » Wed Jul 12, 2017 10:48 am

Razlynn24 wrote:
Mon Jun 19, 2017 10:30 pm
Assalamualaikum. .how nk join MAC?
As salam semua..

Mohon klik sini utk Salam Perkenalan di forum ini..

Sekian.

Ijal86
Newbie
Newbie
Posts: 1
Joined: Mon Feb 26, 2018 10:36 pm

Re: Nk join

Post by Ijal86 » Mon Feb 26, 2018 10:45 pm

salam sy nk join area kl pandan jaya

hamzahbaain
Newbie
Newbie
Posts: 2
Joined: Tue Mar 20, 2018 3:05 pm

Re: Nk join

Post by hamzahbaain » Tue Mar 20, 2018 3:11 pm

assalamualaikum su nk join area Kuantan

Rohmadir
Newbie
Newbie
Posts: 1
Joined: Sat Aug 04, 2018 4:36 pm

Re: Nk join

Post by Rohmadir » Sat Aug 04, 2018 5:51 pm

Assalamualaikum saya rohmadir dari masai,johor

epitna
Newbie
Newbie
Posts: 1
Joined: Sat Aug 18, 2018 3:37 am

Re: Nk join

Post by epitna » Sat Aug 18, 2018 4:00 am

saya epi dari tmn medan

AzidyAziz
Newbie
Newbie
Posts: 1
Joined: Sun Aug 19, 2018 11:08 am

Re: Nk join

Post by AzidyAziz » Sun Aug 19, 2018 11:11 am

Assalamualaikum & Selamat sejahtera..
Saya baru nak join..mcm mana ye?
Terima Kasih.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest